0

Laager 2018: Paunküla 6 päeva 8.-13. juuli

 
Fän Clab lastelaager Paunküla Heaolukeskuses 6-11. aastastele lastele

Seikluslaager Paunküla Heaolukeskuses on üks vahva nädal, kus pakume lastele laagriseiklust põnevate matkade ja avastustega.

Aeg: 08. juuli – 13. juuli 2018.
Laagrisse vabad kohad on hetkel otsas. Soovitame registreerida ootelisti, et saaksime Teid koheselt teavitada, kui mõni teine laps loobub laagrikohast või ei tasu õigeagselt laagrituusiku eest.. Registreerige laagrisse siit

Vanus: soovitav vanus 6-11 aastat

Koht: Paunküla Heaolukeskus, Kiruvere, Paunküla, Kose vald, Harjumaa

Magamine ja toitlustamine: Fän Clab laager on valinud sel aastal oma laagripesaks laagrikeskuse, mis on tõeliselt ilus, asudes kauni Paunküla veehoidla ääres kaunite metsade vahel.

Magamine toimub Paunküla heaolukeskuse suures peamajas, järvemajas ja kalamehe majas. Tubade suurused on kõik erinevad ning need saame laagrisse tulles teada. Igas majas on oma tualetid ja pesemise ruumid. Seega, on laagril pakkuda sobilikud majutustingimused, mis on kaasaegsed ning lastesõbralikud. Süüa saame kolm korda päevas sooja toitu, lisaks ühe oote.

Territooriumil on suured muruväljakud, kus saab mängida erinevaid pallimänge. Meie laagri territooriumilt kulgeb ülitore matkarada põneva looduse ja metsaga, mida kindlasti ka läbime.

Tegevused: kõigile laagrilistele soovime läbi Fän Clab laagri pakkuda kogemusi, mida meile üks hästi organiseeritud laager pakub. Laagritegevustesse on kaasatud aktiivset liikumist, käelist tegevust, vaimset mõtlemist, loomingulisust – kõike ikka selleks, et programm oleks põnev ning hariv 6-11 aastastele noortele.

Laagris mängime mänge, mis on võetud nii vanaemade-vanaisade varamust kuni uute-kaasaegsete mängudeni välja. Ja see saab olema tõeliselt põnev ning kaasahaarav. Mängime lõbusaid seiklusmänge, mille käigus laagrinoored arendavad endas meeskonnatööd, seikluslikkust, humoorikust, nutikust. Iga laps meisterdab midagi endale, et peale laagriaega oleks vahva meenutada üht suvist laagrinädalat. Mängime noorte mänge, kus selguvad osavamad ja täpseimad laagrilised. Õpime selgeks, mis on discolf ja peame maha discolfi võistlused. Kokkuvõtvalt, saab toimuma aktiivne seikluslaager, kus enamus tegevused toimuvad õues seigeldes ja mängides. Ja meil on selleks kõigeks suurepärased tingimused. Meil on oma mänguväljak erinevate liuväljade ja torudega – väga põnev ning lastesõbralik. Laagris paneme proovile discosaali ning peame laagripulma. Valime Fän tüdruku, kes saab olema tüdrukute osavaim ning Fän poisi, kes saab olema poiste vapraim selles laagrivahetuses.
Meile tuleb laagrisse külla päris fotograaf, et teha lõbusaid laagripilte. Kui Te ei soovi, et Teie last pildistatakse, siis tuleb sellest teada anda enne laagrit laagri juhatajale Krista Dregerile.
Mis kaasa võtta? Palun kotti pakkida võimalikult vähe asju, vaid vajalik! Vaata siit.

Hind: laagrituusiku hind on a´167 eurot. Hind sisaldab ööbimisi puhkekeskuses, sooja toitu 3x päevas, oodet ning kõiki laagris vajaminevaid vahendeid, materjale ja auhindasid. Fän Clab laagris jagatakse tunnustust kõigile, seega saavad kõik laagrilised endale koju kaasa auhinna ja diplomi.

Peaauhind: laagrivahetuses on peavõiduks mini külmik, mida saab edukalt hoida kodus oma toas või voodi kõrval. Lisaks peavõidule on igale osalejale laagri poolt alati mingi üllatus varuks – see tuleb vaid ära oodata.

Personal: laagri juhataja on Krista Dreger. Haridus: Tallinna Ülikool Pedagoogiline Seminar. Noorsootöö eriala: kunstiõpetus ja kunstiringi töö, tervisesport noorsootöö osana. Noorsootöötaja kutsestandardi järgi, laagri juhataja tase 6 ja laagrikasvataja tase 6. Laagrikasvatajad omavad laagrikasvataja kvalifikatsioone. Meie laagri kogu personal on hea ettevalmistuse ning erialase kvalifikatsiooniga, kes on läbinud esmaabi koolitused.

Fän Clab laagril on koostatud hariv ja seikluslik laagriprogramm vastavalt laagriliste eale. Meie laagri suurim eesmärk on pakkuda kõigile laagrilistele turvalist ning seikluslikku laagriaega.

Transport: laagri poolt on organiseeritud ühine bussisõit Tallinnast laagrisse ning Tallinna tagasi. Transpordi hind ühel suunal a´11 eurot. So vabatahtlik ning kui ei ole transpordisumma tasutud, siis palun ärge tooge last ühisele laagribussile, sest kohtade arv on piiratud.

LAAGRI ALGUS. Laagri poolt organiseeritud bussisõit Tallinnast laagrisse Paunkülla väljub 08. juulil kell 12:30 Sikupilli kaubanduskeskuse bensiini jaama lähedalt. Olge palun 15 min varem kohal, seega kell 12:15, siis ei ole ohtu, et bussist maha jääte.

Kui toote laagrisse ise lapsed, siis olge kohal kell 13:30.

LAAGRI LÕPP. Ühine laagribuss Paunkülast stardib 13. juulil kell 11:00 ja saabub Tallinnasse Sikupilli kaubanduskeskuse bensiini jaama lähedale orienteeruvalt kell 12:00, olge ikka tsipa varem kohal, siis on lastel tore saabuda.

Kui tulete ise lastele laagrisse järele, siis olge kohal kell 10:30.