fbpx

Laager 2019: Tehumardi Saaremaal

 
Fän Clab lastelaager Saaremaal Tehumardi Puhkekeskuses 7-12. aastastele lastele

Laagrisse vabu kohti on! Palun registreerige laagrisse läb laagri lingi: REGISTREERI

Aeg: 11-16. august 2019. a.

Vanus: soovitav vanus 7-12. aastat

Koht: Laagripaik asub Saaremaal, Sõrve poolsaarel, Tehumardi puhkekeskuses.
Aadress: Tehumardi, Salme vald, 93201 Saare maakond

Magamine ja toitlustamine: ööd veedame Tehumardi puhkekeskuse kämpingu majakestes. Majakeses on kaks nari, seega on kohti 4. Tüdrukud ja poisid magavad eraldi majakestes. Eraldi majas on kaasaegsed dušširuumid ja wc-d.
Süüa saame kolm korda päevas sooja toitu. Hommikuti pudru ja võileib. Lõunaks praad ja magustoit või supp ja magustoit ning õhtuks praad. Toidu kõrvale pakutakse värsket salatit ning juua morssi või piima.

Tegevused: kõigile laagrilistele soovime läbi Fän Clab laagri pakkuda kogemusi, mida Sõrve poolsaar meile pakub. Laagritegevustesse on kaasatud aktiivset liikumist, käelist tegevust, vaimset mõtlemist, loomingulisust – kõike ikka selleks, et programm oleks põnev ning hariv 8-12 aastastele noortele.
Saaremaa sümbolid on tuulikud ja leib! Teeme kaks ekskursiooni Saaremaal, sest saar on mandri inimesele põnev ning seikluslik meretagune maagia. Aga kindlasti hea turvaline elupaik saarlasele endale. Saarlaste kuningas oli olnud väidetavalt Suur Tõll. Sõrve poolsaarel matkates avastamegi Suure Tõllu tervislikul matkarajal vägilasega seotud jõu ja osavuse saladusi. Suure Tõllu matkarada on rajatud mere rannale ning siin saame kiikuda, jõudu katsuda ning tasakaalu harjutada.
Valime Fän tüdruku, kes saab olema tüdrukute osavaim ning Fän poisi, kes saab olema poiste vapraim selles laagrivahetuses. Toimub mereteemaline suur laagripulm, mille lõpetame discoga.
Iga võimaliku sooja hetke ujume merevees, kuna laagripaik asub mere ääres, ca 300m. Loomulikult ujume vaid sooja merevee olemasolul ning kasvatajate valvsa pilgu all.

noortelaager

Hind: laagrituusiku hind on a´169 eurot. Hind sisaldab ööbimisi Tehumardi Puhkekeskuses, sooja toitu 3x päevas ning kõiki laagris vajaminevaid vahendeid, materjale ja auhindasid. Fän Clab laagris jagatakse tunnustust kõigile, seega saavad kõik laagrilised endale koju kaasa auhinna ja diplomi. Kui laps on registreeritud rahvastikuregistri andmetel Tallinna linna, siis laagrituusiku hind on 160 eurot.

Peaauhind: Saaremaa laagrivahetuses on peavõiduks mini külmik, mida saab edukalt hoida kodus oma toas või voodi kõrval. Lisaks peavõidule läheb kõigi laagriliste vahel laagri viimasel päeval loosirattasse väiksemaid loosiauhindasid.

Personal: laagri juhataja on Krista Dreger. Haridus: Tallinna Ülikool Pedagoogiline Seminar. Noorsootöö eriala: kunstiõpetus ja kunstiringi töö, tervisesport noorsootöö osana.
Laagrikasvatajad omavad laagrikasvataja kvalifikatsioone. Meie laagri kogu personal on hea ettevalmistuse ning erialase kvalifikatsiooniga, kes on läbinud esmaabi koolitused. Meie laagri suurim eesmärk on pakkuda kõigile laagrilistele turvalist ning seikluslikku laagriaega.

Fän Clab laagril on koostatud hariv ja seikluslik laagriprogramm vastavalt laagriliste eale. Meie laagri suurim eesmärk on pakkuda kõigile laagrilistele turvalist ning seikluslikku laagriaega.

Transport: laagri poolt on organiseeritud ühine bussisõit Tallinnast laagrisse Tehumardi puhkekeskusesse ning Tallinna tagasi. Transpordi hind ühel suunal a´18.50 eurot. So vabatahtlik ning kui ei ole transpordisumma tasutud, siis palun ärge tooge last ühisele laagribussile, sest kohtade arv on bussis piiratud.

… kell 10.30 väljub laagribuss Kadaka Selveri kaubanduskeskuse Neste bensiini jaama lähedalt.
… kell 11.00 väljub ühine laagribuss Tehumardi puhkekeskusest ja ca kell … olge lapsevanemad lastel bussi vastus Kadaka Selveri kaubanduskeskuse Neste bensiini jaama lähedal.
Kui ise toote lapse laagrisse, siis palun tulge Tehumardi puhkekeskusesse kell ….
Kui ise viite lapse laagrist koju, siis palun tulge kell 10.30 Tehumardi puhkekeskusesse.

Info: Küsige julgelt infot telefonil 5137685, Krista Dreger või saatke e-kiri info@seiklusmaailm.ee