fbpx

Laager 2019: Tuksi Läänemaal

Fän Clab lastelaager Tuksi Tervise- ja Spordikeskuses 10-15. aastastele noortele

Seikluslaager Tuksis on üks põnev nädal, kus pakume lastele põnevat laagriseiklust Läänemaal Tuksi Tervise -ja Spordikeskuses.
Laagrisse vabu kohti on! Palun registreerige laagrisse läb laagri lingi: REGISTREERI

Aeg: 14-19. juuli 2019. a. 

Vanus: soovitav vanus 10-15 aastat. Laagrivahetus on mõeldud aktiivsele laagrilisele, kuna laagris toimub matk, kus matakatakse ca 10 km.

Koht: Tuksi Tervise -ja Spordikeskus asub Tuksi külas, Noarootsi vallas, Läänemaal.

Magamine ja toitlustamine: magamine toimub rohelistes majades, kus on enamuses 4-sed ja 6-sed toad. Toa suurused saame teada laagris. Igas majas on dušširuum ja wc. Territooriumil on suur jalgpalliväljak, lisaks palju korvpalliväljakuid, võrkpalliväljakuid.

Tegevused: laagritegevustesse on kaasatud aktiivset liikumist, käelist tegevust, vaimset mõtlemist, loomingulisust – kõike ikka selleks, et programm oleks põnev ning hariv 11-15 aastastele noortele.
Fän Clab laagril on koostatud hariv ja seikluslik laagriprogramm vastavalt laagriliste eale. Meie laagri suurim eesmärk on pakkuda kõigile laagrilistele turvalist ning seikluslikku laagriaega.

Seikluspark. Külastame 3 km kaugusel asuvat Roosta Seiklusparki, selle tarvis võivad kaasas olla õhukesed töökindad, on mugavam trossidest kinni hoida. Aga saab ka ilma seigelda. Kui soovite seikluspargis seigelda, siis tuleb endal võtta kaasa piletiraha, mille hinnakirja leiate siit. Seikluspargi hind ei sisaldu laagri tuusiku hinnas. So vabatahtlik võimalus. Kaasa 8.50 € sularahas.

Mängud. Laagri teemast tulenevalt toimub laagris palju põnevaid ja harivaid meeskonnamänge. Lauamänge mängime teisiti kui seni seda teinud oleme.
Teeme kindlasti ka teistmoodi kunsti. Kaasa heledam T-Särk, soovijad saavad seda disainida.
Valime Fän tüdruku, kes saab olema tüdrukute osavaim. Ning loomulikult valime ka Fän poisi, kes saab olema poiste vapraim selles laagrivahetuses. No need valimised saavad ühed sõbralikult lõbusad nüüd olema küll.
Matk. Selle laagrivahetuse kõige ägedam asi on matk ehk Laagri Mini Erna.

Laagris toimuv matk on teemal: Iga okas loeb, ka nüri ja … . Matka tarvis moodustatud meeskonnad läbivad ca 10 km matkaraja, kus iga natukese aja tagant tuleb erinevaid põnevaid ülesandeid lahendada. Ülesanded vajavad nuputamist, loomingulisust, seikluslikust – kõik saavad hakkama, sest need on spetsiaalselt meie laagri vanusegrupile koostatud ja ettevalmistatud.

TÄHTIS!!! Meie majades on narides olemas padi ja tekk ning madratas ikka ka, aga ei ole voodipesu. Seega võta kaasa: tekikott, lina, padjapüür, käterätik.

Hind: laagrituusiku hind on a´169 eurot. Hind sisaldab ööbimisi Tuksi Tervise -ja Spordikeskuses, sooja toitu 3x päevas ning kõiki laagris vajaminevaid vahendeid, materjale ja auhindasid. Fän Clab laagris jagatakse tunnustust kõigile, seega saavad kõik laagrilised endale koju kaasa auhinna ja diplomi. Kui laps on registreeritud rahvastikuregistri andmetel Tallinna linna, siis laagrituusiku hind on 160 eurot.

Peaauhind: Tuksi laagrivahetuses on peavõiduks mini külmik, mida saab edukalt hoida kodus oma toas või voodi kõrval. Lisaks peavõidule läheb kõigi laagriliste vahel laagri viimasel päeval loosirattasse väiksemaid loosiauhindasid.

Personal: laagri juhataja on Krista Dreger. Haridus: Tallinna Ülikool Pedagoogiline Seminar. Noorsootöö eriala: kunstiõpetus ja kunstiringi töö, tervisesport noorsootöö osana.
Laagrikasvatajad omavad laagrikasvataja kvalifikatsioone. Meie laagri kogu personal on hea ettevalmistuse ning erialase kvalifikatsiooniga, kes on läbinud esmaabi koolitused.

Fän Clab laagril on koostatud hariv ja seikluslik laagriprogramm vastavalt laagriliste eale. Meie laagri suurim eesmärk on pakkuda kõigile laagrilistele turvalist ning seikluslikku laagriaega.

Transport: laagri poolt on organiseeritud ühine bussisõit Tallinnast laagrisse Tuksi Tervise- ja

Spordikeskusesse ning Tallinna tagasi. Transpordi hind ühel suunal a´12 eurot. So vabatahtlik ning kui ei ole transpordisumma tasutud, siis palun ärge tooge last ühisele laagribussile, sest kohtade arv on bussis piiratud.

LAAGRI ALGUS: 14. juulil kell 12.00 väljub laagribuss Kadaka Selveri bensiini jaama lähedalt. Olge kohal 15 min enne bussi väljumist, seega kell 11.45.
Kui ise toote lapse laagrisse, siis palun tulge Tuksi kell 14-14.30.
LAAGRI LÕPP: 19. juulil kell 12.00 väljub ühine laagribuss Tuksist ja ca kell 13:30-14.00 olge lapsevanemad lastel bussi vastus Kadaka Selveri juures bensiini jaama lähedal.
Kui ise viite lapse laagrist koju, siis palun tulge kell 11.30-12 Tuksi.

Seikluslaager Tuksis on üks põnev nädal, kus pakume lastele põnevat laagriseiklust Läänemaal Tuksi Tervise -ja Spordikeskuses.

Fän Clab noortelaagri tegevusluba:
Tuksi tervise- ja spordikeskuses Läänemaal:
EHISe ID: 248415
Tegevusloa number: 1.1-3/17/8

Laagri info:
Küsige julgelt infot telefonil 5137685, Krista Dreger või saatke e-kiri info@seiklusmaailm.ee