Laager 2021 Meriküla

Fän Clab laager Merikülas

Seikluslaager Harjumaal on üks põnev nädal, kus pakume lastele põnevat laagriseiklust Harjumaal, Harku vallas,  Meriküla Spordi- ja Õppekeskuses.

Laagrivahetusse on veel vabu kohti!
Soovi korral on võimalus siin end laagrisse: registreerida

Aeg: 01. august – 06. august 2021

Vanus. Soovitav vanus 7-12. aastat. Laagrivahetus on mõeldud laagrilisele, kellele meeldib koos tegutseda, avastada laagrielu põnevaid mänge, matkasid ja ühistegemisi. Vahetus sobib kenasti lapsele, kes on enne käinud laagris ja ka lapsele, kes tuleb esimest korda laagrielust osa saama.

Koht. Meriküla Spordi- ja Õppekeskus, Harku vald, Harjumaa.

Magamine ja toitlustamine. Magamine toimub erinevates tubades, mis on enamuses narivooditega. Toa suurused saame teada laagris. Igas toas on kaasaegsed dušširuumid ja tualetid. Igas toas on võimalik pesta käsi jooksva sooja vee all. TÄHTIS! Tubades on tekk, padi, madrats koos voodipesuga. Kaasa võtta käterätik. Laagrit toitlustab kolm korda päevas sooja toiduga tellitud catering. Toidud on väga head. Territooriumi lähedal on meri ning põnevad matkarajad.

Tegevused. Laagri tegevustesse on kaasatud aktiivset liikumist, käelist tegevust, erinevaid töötubasid, vaimset mõtlemist, pallimänge, loomingulisust – kõike ikka selleks, et programm oleks põnev ning hariv 7-12 aastastele noortele.

Fän Clab laagril on koostatud hariv ja seikluslik laagriprogramm vastavalt laagriliste eale. Meie laagri suurim eesmärk on pakkuda kõigile laagrilistele turvalist ning seikluslikku laagriaega. 

Mängud. Laagris korraldatakse palju põnevaid ja harivaid meeskonnamänge. Erinevates töötubades saame nii kokata, kui õmmelda, natuke ikka joosta ja liikumise mänge korraldada, kui ka ujuda. Teeme kindlasti ka teistmoodi kunsti. Valime Fän tüdruku, kes saab olema tüdrukute osavaim. Ning loomulikult valime ka Fän poisi, kes saab olema poiste vapraim just selles laagrivahetuses. No need valimised saavad ühed sõbralikult lõbusad nüüd olema küll. Teeme  karnevali ja laagripulma.

Matk. Matkame Meriküla rannas, sest see on üks imeliselt kaunis avastamata paik Tallinna külje all.

Hind. Meriküla laagrituusiku hind on a´210 eurot.

Laagripäeva hind on 35 eurot, mis sisaldab majutusteenust Meriküla Spordi- ja Õppekeskuses, toitlustusteenust cateringilt korraliku sooja toidu, salativaliku ja erinevate puuviljade ning magustoitudega 3x päevas, laagriks ettevalmistuskulusid, kasvatajate töötasusid ning kõiki laagris vajaminevaid vahendeid, materjale ja auhindasid. Fän Clab laagris jagatakse tunnustust kõigile, kõik laagrilised saavad endale koju kaasa üllatuse.

Laagri T-särgi hind on 8 eurot.

Kui noor on registreeritud rahvastikuregistri andmetel Tallinna linna, siis laagrituusiku hind on 189 eurot. Nende tuusikute arv on piiratud koguses.

Laagri algus. 01. augustil kell 13.00 ootame lapsi Merikülas kell 12.30-13.00.

Laagri lõpp. 06. augustil kell 12.30-13.00. Siis ootame lapsevanemaid Merikülas, et lastega rõõmsalt kodu poole sõita.

Personal: Laagri juhataja on Krista Dreger. Haridus: Tallinna Ülikool Pedagoogiline Seminar. Noorsootöö eriala: kunstiõpetus ja kunstiringi töö, tervisesport noorsootöö osana. Krista omab noorsootöötaja tase 6 ja tase 7 kvalifikatsioone. Laagrikasvatajad omavad laagrikasvataja kvalifikatsioone. Meie laagri kogu personal on hea ettevalmistuse ning erialase kvalifikatsiooniga, kes on läbinud esmaabi koolitused.