Laager 2022 Tuksi

Fän Clab laager Tuksis

Seikluslaager Tuksis on üks põnev nädal, kus pakume noortele põnevat laagriseiklust Läänemaal Tuksi Tervise- ja Spordikeskuses.

Aeg. OOTAME 2022. AASTAT

Vanus. Soovitav vanus 10-15. aastat. Laagrivahetus on mõeldud aktiivsele noorele, kellele meeldivad meeskonnamängud ning enesega hakkama saamine. Laagris toimub pikk matk.

Koht. Tuksi Tervise- ja Spordikeskus asub Tuksi külas, Noarootsi vallas, Läänemaal. 

Magamine ja toitlustamine. Magamine toimub rohelistes majades, kus on enamuses 4-sed toad. Toa suurused saame teada laagris. Igas majas on dušširuum ja wc. Igas majas on võimalik koguaeg pesta käsi jooksva sooja vee all. TÄHTIS!!! Meie majades on olemas padi ja tekk ning madrats, kuid EI OLE voodipesu. Seega võta palun kaasa: tekikott, lina, padjapüür, käterätik.

Toitlustamine toimub laagri poolt pakutava catering teenusepakkuja poolt. Kolm korda päevas pakutakse sooja toitu. Territooriumil on suur jalgpalliväljak, lisaks palju korvpalliväljakuid, võrkpalliväljakuid, muruplatse.

Tegevused. Laagri tegevustesse on kaasatud aktiivset liikumist, käelist tegevust, vaimset mõtlemist, loomingulisust – kõike ikka selleks, et programm oleks põnev ning hariv 10-15. aastastele noortele.

Fän Clab laagril on koostatud hariv ja seikluslik laagriprogramm vastavalt noorte eale. Meie laagri suurim eesmärk on pakkuda kõigile laagrilistele turvalist ning seikluslikku laagriaega.

Seikluspark. Külastame 3 km kaugusel asuvat Roosta Seiklusparki, selle tarvis võivad kaasas olla õhukesed töökindad, on mugavam trossidest kinni hoida. Aga saab ka ilma seigelda. Seiklusparki seikleme jalgsi.

Roosta seikluspark

Mängud. Laagri saab toimuma palju põnevaid ja harivaid meeskonnamänge. Kui on kodus leidumas midagi temaatilist, mis võiks vahva olla talendiõhtuks või laagripulmaks, siis võta ikka kaasa, on endal lõbusam. Valime Fän tüdruku, kes saab olema tüdrukute osavaim. Ning loomulikult valime ka Fän poisi, kes saab olema poiste vapraim selles laagrivahetuses. No need valimised saavad ühed sõbralikult lõbusad nüüd olema küll. Toimuvad erinevad töötoad, väljakutsete ning turniiride päevad jpm.

Matk. Selle laagrivahetuse kõige ägedam asi on matk ehk Laagri Mini Erna.

Matka tarvis moodustatud meeskonnad läbivad kuni 10 km matkaraja, kus iga natukese aja tagant tuleb erinevaid põnevaid ülesandeid lahendada. Ülesanded vajavad nuputamist, loomingulisust, seikluslikust – kõik saavad hakkama, sest need on spetsiaalselt meie laagri vanusegrupile koostatud ja ettevalmistatud.

Tuksi mere ääres

Matkal on vajalikud pikad püksid, kampsun, soojad sokid, müts, joogipudel, taskulamp.

Hind. Tuksi laagrituusiku hind selgub 2022. aastal.

Laagripäeva hind sisaldab majutusteenust Tuksi Tervise- ja Spordikeskuses, toitlustusteenust korraliku sooja toidu, salativaliku ja erinevate puuviljade ning magustoitudega 3x päevas, laagriks ettevalmistuskulusid, kasvatajate töötasusid, Roosta seikluspargi piletit ning kõiki laagris vajaminevaid vahendeid, materjale ja auhindasid. Fän Clab laagris jagatakse tunnustust kõigile, kõik laagrilised saavad endale koju kaasa üllatuse.

Laagri T-särgi hind on 8 eurot. T-särgi saavad noored laagris (vaid need, kel on eelnevalt arvel see kirjas ja tasutud).

Kui noor on registreeritud rahvastikuregistri andmetel Tallinna linna, siis laagrituusiku hind selgub 2022. aastal. Nende tuusikute arv on piiratud koguses.

Personal. laagri juhataja on Krista Dreger. Haridus: Tallinna Ülikool Pedagoogiline Seminar. Noorsootöö eriala: kunstiõpetus ja kunstiringi töö, tervisesport noorsootöö osana. Krista on 2020. a parim noorsootöötaja Eestis ning omab noorsootöötaja tase 6 ja tase 7 kvalifikatsioone.

Laagrikasvatajad omavad laagrikasvataja kvalifikatsioone. Meie laagri kogu personal on hea ettevalmistuse ning erialase kvalifikatsiooniga, kes on läbinud esmaabi koolitused.

Fän Clab laagril on koostatud hariv ja seikluslik laagriprogramm vastavalt laagriliste eale. Meie laagri suurim eesmärk on pakkuda kõigile laagrilistele turvalist ning seikluslikku laagriaega.

Transport. Laagri poolt on organiseeritud ühine bussisõit Tallinnast laagrisse Tuksi Tervise- ja Spordikeskusesse ning Tallinna tagasi. Transpordi hind ühel suunal a´17 eurot. So vabatahtlik ning kui ei ole transpordisumma tasutud, siis palun ärge tooge last ühisele laagribussile, sest kohtade arv on bussis piiratud.

Laagrisse: Laagri esimesel päeval kell 12.30 väljub laagribuss Kadaka Selveri bensiini jaama lähedalt. Olge kohal 15 min enne bussi väljumist, seega kell 12.20.
* Kui ise toote lapse laagrisse, siis palun tulge Tuksi kell 14:30-15.00. Palun ärge tulge varem laagri territooriumile.

Koju: Laagri viimasel päeval kell 12.00 väljub ühine laagribuss Tuksist ja ca kell 13:30-14.00, olge lapsevanemad lastel bussi vastus Kadaka Selveri juures bensiinijaama lähedal.
* Kui ise viite lapse laagrist koju, siis palun tulge kell 11.30-12 Tuksi.

Seikluslaager Tuksis on üks põnev nädal, kus pakume lastele põnevat laagriseiklust Läänemaal Tuksi Tervise- ja Spordikeskuses.

Fän Clab noortelaagri tegevusluba: Haapsalu Linna Spordibaasid OÜ