Laager 2022 Käsmu

Fän Clab laager Käsmus

Seikluslaager Käsmus on vahva nelja päevane laagrivahetus, kus pakume lastele põnevat laagriseiklust Virumaal, Käsmus, Lainela Puhkekeskuses.

Aeg: OOTAME 2022. AASTAT

Vanus. Soovitav vanus 6-11. aastat. Laagrivahetus on mõeldud laagrilisele, kellele meeldib mängida ja joosta värskes õhus, vahetus sobib kenasti ka lapsele, kes tuleb esimest korda laagrielust osa saama.

Koht. Lainela Puhkekeskus, Käsmu, Virumaa.

Magamine ja toitlustamine. Magamine toimub erinevates valgetes majades, kus on enamuses 2-7-sed toad. Toa suurused saame teada laagris. Igas majas on dušširuumid ja tualetid. Igas majas on võimalik koguaeg pesta käsi jooksva sooja vee all. TÄHTIS!!! Meie majades on olemas padi ja tekk ning madrats ikka koos voodipesuga. Laagrit toitlustab kolm korda päevas sooja toiduga Tervise catering restoranis Kaspervik. Territooriumil on suur muruväljak, lisaks korvpalliväljak, võrkpalliväljak.

Tegevused. Laagri tegevustesse on kaasatud aktiivset liikumist, käelist tegevust, vaimset mõtlemist, loomingulisust – kõike ikka selleks, et programm oleks põnev ning hariv 6-11 aastastele noortele.

Fän Clab laagril on koostatud hariv ja seikluslik laagriprogramm vastavalt laagriliste eale. Meie laagri suurim eesmärk on pakkuda kõigile laagrilistele turvalist ning seikluslikku laagriaega. 

Mängud. Laagris korraldatakse palju põnevaid ja harivaid meeskonnamänge. Lauamänge mängime teisiti kui seni seda teinud oleme. Teeme kindlasti ka teistmoodi kunsti. Valime Fän tüdruku, kes saab olema tüdrukute osavaim. Ning loomulikult valime ka Fän poisi, kes saab olema poiste vapraim just selles laagrivahetuses. No need valimised saavad ühed sõbralikult lõbusad nüüd olema küll. Teeme  karnevali ja laagripulma.

Matk. Matkame Käsmu metsades ja saame teada, kus asuvad Käsmu kuulsad kivikalmed.

Hind. Käsmu laagrituusiku hind selgub 2022. aastal. Laagrikoha tagab tähtajaks tasutud arve.

Laagripäeva hind sisaldab majutusteenust Lainela Puhkekeskuses, toitlustusteenust Tervise cateringilt korraliku sooja toidu, salativaliku ja erinevate puuviljade ning magustoitudega 3x päevas, laagriks ettevalmistuskulusid, kasvatajate töötasusid ning kõiki laagris vajaminevaid vahendeid, materjale ja auhindasid. Fän Clab laagris jagatakse tunnustust kõigile, kõik laagrilised saavad endale koju kaasa väikese üllatuse.

Laagri T-särgi hind on 8 eurot.

Juhul, kui laager peaks ära jääma Covid 19 pärast, siis tagastame tasutud osalustasu kogu ulatuses. Arvestame maha raamatupidaja tasu 2 eurot ning T-särgi maksumuse, kuna need on tellitud. T-särkide toimetamisel lepime siis kokku, kuidas seda teeme. Aga usume, et seda kõige hullemat ikka ei juhtu ning laager saab toimuma, sest laagrikasvatajad on juba laagri ootel. Varsti näeme.

Laagri algus. Laagri esimesel päeval kell 14.00 ootame lapsi Käsmu kell 14.00-14.30, 7. maja ees, mis asub keskväljakul. Selles laagrivahetuses ei paku laager transporti.

Laagri lõpp. oma majade ees kell 11.30-12.00. Siis ootame lapsevanemaid Lainela puhkekeskuses, et lastega rõõmsalt kodu poole sõita.

Personal: Laagri juhataja on Krista Dreger. Haridus: Tallinna Ülikool Pedagoogiline Seminar. Noorsootöö eriala: kunstiõpetus ja kunstiringi töö, tervisesport noorsootöö osana. Krista omab noorsootöötaja tase 6 ja tase 7 kvalifikatsioone.

Laagrikasvatajad omavad laagrikasvataja kvalifikatsioone. Meie laagri kogu personal on hea ettevalmistuse ning erialase kvalifikatsiooniga, kes on läbinud esmaabi koolitused.