0

Lastelaagrid 2018

Fän_Clab_laager

Fän Clab noortelaagri laagrivahetused toimuvad ikka üle Eesti, nii ka 2018 aastal. Möllame erinevate merede ja ka järvede läheduses. 

Fän Clab LASTELAAGER Tehumardi Puhkekeskuses: Saaremaal 6 päeva: 25-30. juuni
Fän Clab LASTELAAGER Paunküla heaolukeskuses: Harjumaal 6 päeva: 8-13. juuli 
Fän Clab LASTELAAGER Tuksi tervise- ja spordikeskuses: Läänemaal 7 päeva: 16-22. juuli 

2018. aasta on kuulutatud kultuuripärandiaastaks! Kultuuripärand ei ole ainult minevikust pärit mälestus, see on ka meie tuleviku tugisammas – seega ajame õiget asja ja korraldame tuleviku tugisambala kooli välist vaba aega – lõbusalt ja harivalt, organiseeritult ja mänguliselt jne, jne. 

Fän Clab laagri juhataja Krista Dreger soovib kõigile, nii lastele ja noortele kui ka täiskasvanutele teguderohket koostegemise aastat.
Teema-aastal on vahva pöörata silmad ka nende poole, kes selles valdkonnas tegutsevad ja meie laste ning noortega vahvaid asju korda saadavad.
Ja kuna fookuses on noored ning kultuur – siis see täpselt ongi meie laagrielu, kus kaasame kõiki ise tegema – nii seiklemist, matkamist, avastamist, teatrit, tantsimist, laulmist, mängimist, liikumist, sportimist, muusika tegemist ja kuulamist. Ühesõnaga on see elustiil, millest tuleb rääkida, osa võtta, osa saada ja ja ise teha. Üks vahva laagrisuvi on iga lapse unistus! 

NB! Hea lapsevanem! Mida jälgida lapsele laagrit valides? Kindlasti tuleb uurida, kas lastelaagril on olemas tegevusluba. Igal tegevusloal on olemas number, mis tõendab seda, et laager on  Eestis ametlik ning registrisse kantud, laager vastab Eestis kehtivatele seadustele ning personaliks on kvalifitseeritud laagrikasvatajad ning laagri juhataja. Palun kontrollige last laagrisse pannes Eesti Hariduse Infosüsteemist, kas Teie lapse laager on kantud registrisse, vt siit.
Fän Clab noortelaager on Teie lapse jaoks turvaline, laager on läbi EHIS-süsteemi heaks kiidetud ning vastab kõigile EV seadustele.
Fän Clab noortelaagril on olemas kõik tegevust tõendavad dokumendid.