Laagri pildid 2017 Käsmu käsitöö

Lastele ja noortele suvelaagrite korraldamine

Koolilõpu laager sel korral möödas. Meil oli tõesti hea koos olla.

Kuradisaar hoopis teiselt kaldalt vaadatuna

Esimesel laagripäeval me mängisime palju erinevaid mänge, et saaksime kiiresti tuttavaks. Õhtul kaisime fännamas Lennat ja Vennaskonda, kuna “Käsmu Kaunid Kontserid” on üks osa laagriprogrammist ja seda lusti oli meil tõesti palju ja lihtsalt teadmiseks, et seal on maailma parim jäätis alati garanteeritud. 

Peaaegu tervele Käsmule on matkates nüüd tiir peale tehtud, käisime palju metsas ja ka kõik mererand on läbi matkatud – oli hästi lõbus ja mõnus.

Meisterdasime kohe väga palju ja kõik sai imeline. Salvrätikutele mõeldud karbid said kaunimad kui eales oleks osanud unistadagi. 

Emadele valminud roosid said imelised! Ja kodused õhtused teejoomise traditsioonid võivad alata, sest selleke on nüüd tingimused loodud – tegime kodused teekarbid, kus on mugav teepakke hoida.

Kui Arno koolimajja jõudis, olid tunnid juba alanud… Nii juhtus ka meiega, kui Fän Clab laagripere kontserdile jõudis, oli see juba lõppenud… Ja siis juhtus ime, Meister Jaan tegi meie laagriperele päris oma kontseri koos parmupilliga – laste tänulikud säravad silmad ja soov ka ise nii ägedalt seda pilli mängida, oligi suurim rõõm, mida üks väikene hing ihkab ja unistab. Aitäh Jaanile!