Laagri info

Lastele ja noortele suvelaagrite korraldamine


Kõik Fän Clab noortelaagri asukohad asuvad suuremate ja väiksemate veekogude ääres.

Suplemine on laagris range kontrolli all. Ujumise oskus ei ole oluline, kuna sügavale vette laagris ei minda. Ujumas käiakse gruppide kaupa. Alati on üks kasvataja noortega vees ning teine kaldal.

Transport

Fän Clab noortelaager organiseerib Tuksi laagrivahetusse  bussitranspordi Tallinnast laagrisse ja laagrist Tallinna. See on tegevus, kus tuleme vastu lapsevanematele, kel puudub võimalus või aeg last ise laagrisse tuua. 
Laagrituusik ei sisalda bussisõidu hinda. Sõidu aegade ja hindade kohta info laagrivahetuse juures.

Käsmu laager asub Tallinnast ida pool. Käsmu asub Vihula vallas, Lääna Virumaal. Võsult Käsmu on 7 km. Tallinnast Käsmu on ca 80 km.Sõida Tallinnast Narva poole 45 km, keera vasakule – ca 10 km Loksa mnt-l, keera paremale – ca 11 km Võsu mnt-l, keera vasakule – 3 km Käsmu.

Tuksi laager asub Tallinnast lääne pool. Tuksi asub Noarootsi vallas, Läänemaal. Roosta puhkekülast jääb Tuksi 3 km kaugusele. Tallinnast Tuksi on ca 100 km. Sõida Tallinnast Keila ca 22 km, sõida Haapsalu mnt läbi Padise ca 25 km, sõida läbi Harju Risti, Nõva edasi Riguldi Võntküla mnt-lt ca 44 km, keera Riguldist paremale Dirhami mnt-le, sõida ca 5 km. Ongi Tuksi.
Saab sõita ka läbi Riisipere, Turba, Risti, siis tuleb peale Paliveret ning enne Haapsalut keerata paremale ning 30 km pärast on Tuksi.

Paekalda laager asub Tallinnast lääne pool 40 minuti autosõidu kaugusel, liikudes Keila Haapsalu mnt. Peale Vasalemma mõisa keerake vasakule ja 2 km kaugusel ongi Paekalda Puhkekeskus.