fbpx

Laager 2019: Käsmu Virumaal

 Fän Clab lastelaager Käsmus, Lainela Puhkekeskuses 6-11. aastastele lastele

Seikluslaager Käsmus on üks põnev nädal, kus pakume lastele põnevat laagriseiklust Virumaal, Käsmus, Lainela Puhkekeskuses.

Kohad on broneeritud! Lisa registreerimise võimalus järjekorda. Juhul kui kohad broneeringust vabanevad, siis anname teile sellest teada ja võimalusel saate laagrikoha Käsmu vahetusse.

Aeg: 21-26. juuli 2019. a. 

Vanus: soovitav vanus 6-11. aastat. Laagrivahetus on mõeldud laagrilisele, kellele meeldib mängida ja joosta värskes õhus, vahetus sobib kenasti ka lapsele, kes tuleb esimest korda laagrielust osa saama.

Koht: Lainela Puhkekeskus, Käsmu, Virumaa.

Magamine ja toitlustamine: magamine toimub erinevates valgetes majades, kus on enamuses 2-7-sed toad. Toa suurused saame teada laagris. Igas majas on dušširuum ja wc. Territooriumil on suur muruväljak, lisaks korvpalliväljak, võrkpalliväljak.

Tegevused: laagritegevustesse on kaasatud aktiivset liikumist, käelist tegevust, vaimset mõtlemist, loomingulisust – kõike ikka selleks, et programm oleks põnev ning hariv 6-11 aastastele noortele.
Fän Clab laagril on koostatud hariv ja seikluslik laagriprogramm vastavalt laagriliste eale. Meie laagri suurim eesmärk on pakkuda kõigile laagrilistele turvalist ning seikluslikku laagriaega.

Mängud. Laagri teemast tulenevalt toimub laagris palju põnevaid ja harivaid meeskonnamänge. Lauamänge mängime teisiti kui seni seda teinud oleme. Teeme kindlasti ka teistmoodi kunsti. Kaasa heledam T-Särk, soovijad saavad seda disainida.
Valime Fän tüdruku, kes saab olema tüdrukute osavaim. Ning loomulikult valime ka Fän poisi, kes saab olema poiste vapraim selles laagrivahetuses. No need valimised saavad ühed sõbralikult lõbusad nüüd olema küll.
Matk. matkame Käsmu metsades ja saame teada, kus asuvad siin kivikalmed.

TÄHTIS!!! Meie majades on olemas padi ja tekk ning madratas ikka koos voodipesuga. 

Hind: laagrituusiku hind on a´169 eurot. Hind sisaldab ööbimisi Lainela Puhkekeskuses, sooja toitu 3x päevas ning kõiki laagris vajaminevaid vahendeid, materjale ja auhindasid. Fän Clab laagris jagatakse tunnustust kõigile, seega saavad kõik laagrilised endale koju kaasa auhinna ja diplomi. Kui laps on registreeritud rahvastikuregistri andmetel Tallinna linna, siis laagrituusiku hind on 160 eurot.

Peaauhind: Käsmu laagrivahetuses on peavõiduks mini külmik, mida saab edukalt hoida kodus oma toas või voodi kõrval. Lisaks peavõidule läheb kõigi laagriliste vahel laagri viimasel päeval loosirattasse väiksemaid loosiauhindasid.

Personal: laagri juhataja on Krista Dreger. Haridus: Tallinna Ülikool Pedagoogiline Seminar. Noorsootöö eriala: kunstiõpetus ja kunstiringi töö, tervisesport noorsootöö osana.
Laagrikasvatajad omavad laagrikasvataja kvalifikatsioone. Meie laagri kogu personal on hea ettevalmistuse ning erialase kvalifikatsiooniga, kes on läbinud esmaabi koolitused.

Fän Clab laagril on koostatud hariv ja seikluslik laagriprogramm vastavalt laagriliste eale. Meie laagri suurim eesmärk on pakkuda kõigile laagrilistele turvalist ning seikluslikku laagriaega.

Transport: laagri poolt on organiseeritud ühine bussisõit Tallinnast laagrisse Käsmu ning Tallinna tagasi. Transpordi hind ühel suunal a´12 eurot. So vabatahtlik ning kui ei ole transpordisumma tasutud, siis palun ärge tooge last ühisele laagribussile, sest kohtade arv on bussis piiratud.

 

Seikluslaager Lääne-Virumaal on üks põnev nädal, kus pakume lastele põnevat laagriseiklust Käsmus.

Laagri info: küsige julgelt infot telefonil 5137685, Krista Dreger või saatke e-kiri info@seiklusmaailm.ee