Päevakava

Lastele ja noortele suvelaagrite korraldamine

Fän Clab laagri näidispäevakava

Fän Clab laagri päevakava on üles ehitatud põnevalt ning sisutihedalt. Kui see teile sobib, siis olete õiges kohas. Laagrivahetuse kõik päevad on jagatud erinevate teemade kaupa, kus iga päev on võimalus end harida läbi seikluslike teemapäevade ja mängude. Siin on näidiskava, mis võib muutuda:

09.15 ärkame, peseme, teeme lõbusaid ühiseid võimlemise hommikuid (julgemad noored saavad ka ise proovida hommikuvõimlemise läbiviimist)
10.00 hommikusöök
11.00 hommikused tegevused: töötoad, matkad, maastikumängud, treeningud. Kui on soe ilm, siis ujume

14.30 lõunasöök
15.00 siesta (puhketund)
16.00 valmistume õhtusteks tegevusteks, töötoad, seiklus- ja spordimängud. Kui on soe ilm, siis ujume
19.00 õhtusöök
19.30 õhtused tegevused: etlemine, karneval, moeshow, laagripulm, loodusmuusikal, fännide valimine
22.15 öö-džillimised majades (vastavalt vanusegruppidele tegevused).
22.30 peseme
23.00 öörahu

Toitlustamine

Fän Clab laagri menüü on mitmekesine ning tervislik. Sooja toitu pakutakse kolm korda päevas. Laagris on toitlustussaalis üleval menüü iga päeva kohta.

Näidismenüü
Hommikuks pakutakse putru (kaerahelbe,- neljavilja,- riisihelbepudrud) või hommikusöögihelbeid jogurti või piimaga, leiba või saia vorsti, singi või juustuga, joogiks tee või kohv.

Lõunaks on erinevad supid (rassolnik, frikadellisupp), praed (lihakaste kartuliga, värskekapsa-hakklihahautis koos kartuliga), magustoidud (saiavorm piimaga, kohupiim kisselliga). Juurde pakutakse värsket salatit, morssi või piima.

Õhtusöögiks on erinevad praed, pakutakse makarone hakklihaga, hakklihakastet kartuliga jne. Juurde pakutakse värsket salatit, morssi, vett või piima.